Jūs atrodaties šeit

Salons

Bildes no salona 
Lūdzam apmeklēt mūsu profilu @ Facebook/realaudio.eu Bildes no Blaumaņa ielas salona.

UZMANĪBU! Salons ir pārcēlies uz Blaumaņa ielu 38/40 un kļuvis lielāks! Atnāc ciemos un novērtē jaunumus!

Salons
 realaudio.eu
Esiet laipni aicināti mūsu audio salonā! Sagaidīsim ar profesionālu un laipnu apkalpošanu! Pie mums varēsiet iepazīties ar aktuālākajiem risinājumiem un saņemt vērtīgas konsultācijas savu vēlmju realizēšanai. Salona pamatuzdevums ir klientu ideju un mūsu tehnisko risinājumu efektīva apvienošana un nepiespiestā atmosfērā piedāvājam ļauties kvalitatīvai un detalizētai risinājumu plānošanai. Izcilu kafiju un citus dzērienus garantējam! :)
Varam lepoties ar plašāko un oriģinālāko demonstrēšanai pieejamo profesionālo skaņas iekārtu piedāvājumu pilsētā un varam droši apsolīt jaudīgu audio baudījumu un drošu izvēli. Salonā pārstāvēti skaņas risinājumi mobilai Live lietošanai, kā arī instalācijām komerciestādēs un privātmājās no tādiem ražotājiem kā RCF, VOID Acoustics, Fohhn Audio, DALI, WHD, Yamaha, Heos, BOSE, Denon, JBL, Shure, Sennheiser, dbx u.c. Bez skaņas produktiem pieejams arī apgaismojums - prožektori, kustīgie gaismu efekti plašā klāstā, specefekti un kontroles sistēmas no tādiem ražotājiem kā Arena Luci, Visual Productions, Magic FX, Le Maitre, Elation, Martin, Showtec. Goda vietā izstādīti arī noderīgi aksesuāri: kabeļi, statīvi, konektori, lampas, kompaktas skatuves konstrukcijas, transporta somas, visdažādākie elektroniskie palīgverķi u.c. no tādiem ražotājiem kā K&M, Klotz, Neutrik, Fenix, Tasker u.c. Visas salonā pieejamās iekārtas uzreiz gatavas pieslēgšanai izmēģināšanai, lai ikviens interesents pārliecinātos par atbilstību savām profesionālajām vajadzībām.
Pamatpiedājumā ir vidēja un augsta līmeņa produkcija ar pilna servisa garantijas un pēcgarantijas nodrošinājumu.
Salona darba laiks ir 10:01 līdz 18:00 (darba dienās).

Risinājumi.
realaudio.eu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus skaņas risinājumus gan biznesam, gan izklaidei. Tas nozīmē tehnisko aprīkojumu komplektāciju, kas palīdz pelnīt un vienkārši sagādā prieku! Jūs nākat pie mums ar vajadzību un mēs to pārvēršam realitātē, kas tehniskā izpratnē ir daudzu, savstarpēji draudzīgu iekārtu kopums, kuras darbojas visas kopā kā viens vesels, pildot savu galveno funkciju. Piedāvātajos risinājumos liekam uzsvaru uz aktuālām un praksē pārbaudītām tehnoloģijām, funkcinalitāti un saistošu dizainu. Cenšamies par visu padomāt detalizēti, lai viss iltermiņā teicami strādā un - kas nav mazsvarīgi! - arī izskatās lieliski! Piedāvāto iekārtu ražotāji ir industrijā plaši pazīstami gan Eiropā, gan visā pasaulē.

Cenas
realaudio.eu ir mazumtirgotājs, kas piedāvā preces to reālajiem lietotājiem. Cenu politiku nosaka ražotāji kā arī preču zīmju izplatītāji un mēs kā tirgotāji mēģinām būt maksimāli fleksibli, nodrošinot elastīgas cenas pastāvīgajiem klientiem un esot iltermiņā atbildīgi par sava uzņēmuma attīstību un tā darbinieku dzīves kvalitāti. Jebkurā gadījumā, ņemot vērā mūsdienu informācijas pieejamību globālajā tīmeklī, cenas patreiz ir konkurētspējīgākās kādas jebkad iepriekš ir bijušas, salīdzinot ar vietējām un kaimiņzemēs esošajām. Tāpat lūdzam ņemt vēŗā, ka mūsu piedāvātajās cenās ietilpst kvalitatīvas un atbildīgas konsultācijas, projekta izstrāde, iekārtu komplektēšana, uzstādīšanas serviss, garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Preču demonstrēšana ārpus salona - Izbraukuma demo tūres.
Piedāvājam reālu audio testu, iegūstot 100% pārliecību par konkrētām skaņu iekārtām. Pārliecināsieties kā tās performē izvēlētajās telpās un apstākļos. Piesakies Izbraukuma demo tūrei un nodemonstrēsim ar lielāko prieku mūsu labākās skaņu sistēmas Tavā objektā! Bez maksas un *liekām formalitātēm atbrauksim, uzstādīsim un noteikti patīkami pārsteigsim!

*Pakalpojums pieejams tikai komerciestādēm: mūzikas un kultūras centriem, viesnīcām, atpūtas kompleksiem u.c.
Pieteikumi jāiesniedz 30 dienas iepriekš vēlamās norises.
realaudio.eu patur tiesības izvēlēties objektus, kuros demonstrēt produkciju.
Piedāvājumā tikai augstas kvalitātes audio sistēmas. Demo iekārtu sarakts: (tikai PRO klases skaņu sistēmas ar unikālām raksturīpašībām, kuras ir vērts paklausīties!) RCF NX L24-A vai NX L44-A, HD 32-A, SUB 8004-AS, 
SUB 8006-AS. VOID Acoustics instalāciju sērija AIR (Air Motion, Airten V2, Stasys 118, Stasys Xair, Cyclone 55, Indigo.)


Individuālu produktu izmēģināšana.
Varat "aizņemties" atsevišķas *iekārtas uz dienu vai nedēļas nogali, lai pārliecinātos par to atbilstību saviem mērķiem.

*Šis piedāvājums pieejams pēc iepriekšēja pieteikuma un atstājot drošības naudu iekārtas vērtībā.
Sīkāk par mūsu preču demonstrācijas pakalpojumiem izklāstīsim pa tālruni vai email.